Kilka słów o mnie...

PRZYGOTOWANIE COACHINGOWE:
Coach ACC ICF i członek ICF Global (International Coach Federation http://www.icf.org.pl/).
Jestem coachem i współorganizatorem akcji społecznej “Droga do zmiany”. Ukończyłam studia podyplomowe Coachingu na UAM.

ZAINTERESOWANIA:
Skuteczna komunikacja, która zgodnie z moim przekonaniem stanowi zarówno o sile korporacji jak i potencjale mniejszych firm, a ponad to, jest miarą pięknych relacji międzyludzkich. Nieustannie zgłębiam tematykę coachingu oraz rozwoju firm, relacji, zespołów i klientów indywidualnych.

ZAWODOWO:
Pracowałam wiele lat jako manager w firmie start-up’owej sektora finansowego, zarządzając projektami wielu działów. Poza pracą coachingową jestem zaangażowana w projekty marketingowe i szkoleniowe.

WYKSZTAŁCENIE:
Ukończyłam Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Komunikacja Społeczna i Dziennikarstwo. Zdobyłam tytuł zawodowy magistra na specjalności Zarządzanie komunikacją w biznesie.

Rekomendacje

Jeśli miałabym opisać Kasie w trzech słowach byłyby to zaangażowanie, profesjonalizm i poczucie humoru. Jednak trzy słowa to zdecydowanie za mało. Kasia to niezwykle pozytywna osoba, z wielkim apetytem na życie, energią i empatią. Mimo, iż znamy się już kilka lat ciągle zaskakuje mnie swoim dojrzałym podejściem do życia, kreatywnością i dbałością o szczegóły. Osoba z głową pełną pomysłów, ambitna, gotowa realizować cele i nie bojąca się zmian. Jej profesjonalne podejście do klienta i wsparcie widać na każdym etapie procesu coachingowego. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany bądź utkwiłeś w martwym punkcie spróbuj coachingu z Kasią - naprawdę warto
Joanna Ratajczak
Kasia to niesamowicie pracowita, ambitna i profesjonalna osoba. Od razu rzuca się w oczy jej energia, zapał do pracy jak i ogromna kreatywność. Kasia z łatwością nawiązuje relacje. Miałem przyjemność uczestniczyć również w sesjach coachingowych prowadzonych przez Kasię, które są bardzo dobrze prowadzone i pomagają w osiąganiu zamierzonych celów. Zdecydowanie osoba godna polecenia!
Michał Purol
Z Kasią poznałyśmy się na studiach. Już wtedy dała poznać się jako energiczna osoba z głową pełną pomysłów i ogromnym zapałem do pracy. Oddając się w jej ręce podczas procesu coachingowego wiedziałam, że nie będzie łatwo i wyciągnie to z czym trudno się zmierzyć poprzez zadawanie pytań, lecz co jest niezbędne by pójść w życiu dalej. Kasia to osoba konkretna i zaangażowana w podejmowane działania. Zorientowana na cele dba o swój komfort pracy dzięki czemu wprowadza systematyczność w działanie. Polecam współpracę z Kasią ze względu na jej profesjonalizm i energię, którą zaraża!
Anna Wełnicka

Certyfikaty

ACC Katarzyna Łysiak