Rusza kampania społeczna “Droga do zmiany”

Już 1 kwietnia ruszyła inicjatywa społeczna, dzięki której można skorzystać z darmowych sesji coachingowych online. W każdy dzień roboczy, jeden z coachów biorących udział w akcji, odbywa darmową 60-minutową sesję coachingową.

Jacy coachowie?

Zespół coachów składa się z 20 praktyków tej metody pracy nad rozwojem osobistym. Organizatorom zależy na umożliwieniu klientom doświadczenia coachingu na najwyższym poziomie. Stąd zespół został odpowiednio dobrany. Jest mi niezmiernie miło, ponieważ oprócz mojej obecności i zaangażowania w projekt od strony organizacyjnej, dołączyłam również do zespołu coachów.

Kto to organizuje?

W zespole organizacyjnym są osoby, które same doświadczyły coachingu i wiedzą czym on jest, a czym nie jest i dodatkowo – co najważniejsze, co może on dać klientowi. Wszystkich nas łączą wspólne cele i pasja do coachingu.

logo kampanii społecznej droga do zmiany

Cele kampanii społecznej Droga do zmiany

Kampania społeczna ma za zadanie spełnić kilka celów. Umożliwiając skorzystanie z darmowych sesji, zapraszamy klientów do przekonania się o możliwościach pracy coachingowej na własnej skórze. Dodatkowym atutem, jest brak ograniczeń lokalizacyjnych, gdyż sesje odbywają się online poprzez interaktywny portal coachspace.com.

Na temat coachingu, krąży wiele mitów. Przy okazji tej kampanii, wiele osób będzie mogło dowiedzieć się faktów na ten temat. Zależy nam, żeby doświadczenie prawdziwego coachingu umożliwiło dokonanie pożądanych przez klientów zmian. Właśnie stąd wzięła się nazwa kampanii “Droga do zmiany”.

O czym rozmawiać na coachingu?

Klienci przychodzą na sesje z różnymi tematami. Są nimi m.in.: zmiana pracy, powrót do pracy po dłuższej nieobecności, wybór ścieżki kariery, przygotowanie do objęcia nowej zawodowej roli (np. awans), podjęcie ważnej życiowej decyzji, zbudowanie poczucia własnej wartości, poprawa relacji, poprawa komunikacji, utworzenie planu itd.

Gdzie będą aktualne informacje?

Wszystkie informacje w szczególności dotyczące harmonogramu pracy coachów umieszczane są na profilu facebookowym kampanii “Droga do zmiany – akcja społeczna” w zakładce Wydarzenia. Skorzystanie z sesji musi być poprzedzone rejestracją konta klienta na coachspace.com, następnie wyborem coacha i wykorzystaniem sesji oznaczonych hasłem kampanii społecznej.

Patronat nad akcją objął: International Coach Federation oraz Izba Coachingu.

Moje przemyślenia

Kampania to ludzie. Ludzie pracujący dla ludzi. Wśród nas unosi się dobra i życzliwa atmosfera, która emanuje… To niesamowite móc być częścią tego zespołu. Robić dobro. Czuć, że to ma sens.

Serdecznie zapraszam!